Aktualności

IV Forum Funduszy Europejskich

Fundusze Europejskie oddziałują na każdą dziedzinę naszego życia. Dzięki unijnemu wsparciu rozwija się infrastruktura, edukacja, turystyka i kultura. Zmiany w naszym kraju są ogromne, dlatego tegoroczna imprez odbywa się pod hasłem: „Siła zmian".

W części targowej swoje miejsce znajdą wystawcy z całej Polski, reprezentujący instytucje zajmujące się wdrażaniem Funduszy Europejskich. Będą konkursy z nagrodami, prezentacja projektów i beneficjentów, ale również możliwość uzyskania konkretnych informacji na temat projektów realizowanych we wszystkich regionach, a także w różnych dziedzinach życia społeczno-gospodarczego.

Centrum informacyjne zaprasza wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, kto i na co może jeszcze uzyskać wsparcie oraz jak to zrobić. Doświadczeni konsultanci z Centralnego Punktu Informacyjnego będą do dyspozycji zwiedzających przez obydwa dni.

Interaktywna edukacja, czyli różnorodne strefy tematyczne z pewnością zainteresują dzieci i młodzież, a każdy, niezależnie od wieku, znajdzie w nich coś ciekawego dla siebie. Znajdą się tu lekcje europejskie, doświadczenia w strefie nauki, nauka tańca oraz pokazy pierwszej pomocy, która może uratować życie. Dla przedszkolaków przygotowano specjalną strefę pod nazwą „kolorowe forum".

Dużo będzie działo się też na scenie. Zaprezentują się na niej wybrani beneficjenci oraz zaproszeni goście. Będą kapele ludowe, występy teatralne i pokazy taneczne. W sobotę, na pożegnanie z miasteczkiem europejskim wielki finał i dwie gwiazdy polskiej muzyki - Afromental i Kombii.

Kontakt: forum@mrr.gov.pl

Szczegóły!!!

powrót do aktualności